Překrásný srpnový víkend – a úspěšný

4.-5.8.2012 jsme pojali opravdu sportovně. Co mělo kopyta , tak závodilo :-). Během sobotního dopoledne se jedna ekipa rozjela na drezúrní závody do Heroutic, kde se konaly jak drezúry pro pony, tak drezúrní pony pohár. V  soutěži stupně Z nás reprezentovala Aneta Janovská s Trinkou. Tímto vydařeným startem a zaslouženou pentličkou  si zajistila tato dvojice splnění kvalifikace na MČR pony ve Zduchovicích. Odpoledne v úlohách stupně L soutěžila Míša Pavlisová s Diamantem a obsadila v obou úlohách 3.místo.

 Druhá ekipa vyjížděla z naší domovské stáje v poledne a to na skokový mítink do Opřetic. Tady nás reprezentovala Bětka Kraupnerová s Dádou a s Jurášem. S Dádou Bětka předvedla skvělé 2 parkury a rozeskakování – vše čisté a byla z toho pentlička. S Jurášem Bětka soutěžila také ve 2 parkurech. Skvělé skokové fáze , trochu horší vedení po parkuru, ale určitě nám z nich vyroste velmi dobrá dvojice.

Po sobotních drezúrách se drezúrní ekipa 🙂 přesunula do Opřetic, kde pokračovaly naše víkendové starty. Překrásné závody jsme si opravdu užili, oragnizace, lidé… 🙂 .. Samé úsměvy a Diamant byl opět doma – bouřlivým příchodem do stáje  nenechal nikoho na pochybách , kam patří. Nedělní starty byly jeho nejlepším výkonem za tu dobu, co s Míšou trénuje. Dopoledne Anetka s Trinkou zajela velmi dobře svou P5 úlohu – vyzkoušela si tak dvoudenní závody, které jí čekají na MČR pony. A co tam dělal Dirigent? Ten si přijel zaskákat s opravdovým skokovým jezdcem – Nikčou Grunthalovou. 🙂

[nggallery id=34]