Slavnostní Žofín s ryzáčkem


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /data/www/uryzacka.cz/www.uryzacka.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Míša Pavlisová

Celá loňská sezóna 2010 byla pro naše maličké sdružení zlomovou v našem sportu. Dokázali jsme opravdu nemožné. Díky malé poničce TRINCE obhájila Míša Pavlisová prvenství v drezúře pony z roku 2009 a s překrásným BARONEM TRENKEM získala titul mistryně republiky v kategorii dětí.

Celý loňský rok a naší práci završilo vyhlášení nejlepších jezdců sezóny 2010 na pražském Žofíně. Míša Pavlisová ve své kategorii i přes svůj věk a vlastně nováčkovství v této kategorii velkých koní získala od odborné poroty nejvíce hlasů a stala se drezúrním jezdcem roku 2010 v kategorii dětí.

http://www.youtube.com/watch?v=AWtz-db25jI

http://www.youtube.com/watch?v=48UbUxc2N1g

Celý večer jsme si opravdu užili. Ke  skvělé atmosféře přispělo i to , že jsme se sešli od Ryzáčka v takto krásném prostředí společně  – viz foto………………. Simona+Oskar, Ida, Maruška+Eliška, Kája, …./ .